SPF بکار رفته در ضدآفتاب فوراور چیست؟

فروشگاه تخفیفات فوراور
۲۳ مرداد ۱۴۰۰
زمان مطالعه را وارد کنید دقیقه زمان برای مطالعه
SPF چیست؟

SPF به چه معناست؟

ضدآفتاب فوراور

هنگامی که اشعه ماورای بنفش به مولکول های پوست آسیب می رساند ، سیستم ایمنی بدن با ترشح پروتئین های التهابی سعی در ترمیم آسیب ها دارد. این امر باعث افزایش اندازه رگهای خونی در اطراف پوست فرد آسیب دیده می شود که منجر به ورود خون بیشتر در آن ناحیه می شود. واکنش های شیمیایی منجر به التهاب پوست شده و باعث از بین رفتن سلول های آسیب دیده آن می شود.فوراور

آفتاب سوختگی نیاز به درمان دارد. پوست باید دوباره رشد کند و خودش را درمان کند.آلوئه ورا یک داروی گیاهی سنتی است که می تواند به کاهش علائم آفتاب سوختگی و التهاب آن کمک کندآلوئه ورا حاوی 19 مورد از 20 اسید آمینه شناخته شده ضروری برای هر موجود زنده است. آلوئه ورا اسیدهای آمینه سلول های سخت شده پوست را نرم می کند و تولید کلاژن را تحریک می کند تا خاصیت ارتجاعی و خشکی پوست را بهبود ببخشد.ژل آلوئه ورا ضد باکتری است و به جلوگیری از لایه برداری پوست در اثر قرار گرفتن بیش از حد در معرض آفتاب کمک می کند.ضدآفتاب فوراور

محصولات فوراور

آلوئه ورا همچنین دارای خواص ضد التهابی است و حاوی مقدار زیادی آب است که به آبرسانی پوست کمک می کند.شواهد نشان می دهد آلوئه ورا به عنوان یک درمان برای آفتاب سوختگی در حال محبوبیت است.طبق تحقیقات آکادمی پوست آمریکا ، مرطوب کننده های حاوی آلوئه ورا می توانند به تسکین آفتاب سوختگی کمک کنند.

کاربرد آلوئه ورا

روش های مختلفی برای استفاده از آلوئه ورا در آفتاب سوختگی وجود دارد. که شامل:

 • استفاده از ژل یا برگ این گیاه به صورت مستقیم
 • استفاده از ژل آلوئه ورا بسته بندی شده
 • استفاده از لوسیون ها یا ضد آفتاب های حاوی آلوئه ورا

متخصصان استفاده از ژل حاوی 100٪ آلوئه ورا را توصیه می کنند. با این حال ، اگر آلوئه ورا خالص در دسترس نیست ، به دنبال محصولاتی باشید که بیشترین درصد را داشته باشند.محصولات آلوئه ورا بدون نسخه ، اغلب حاوی سایر مواد تسکین دهنده آفتاب سوختگی نیز هستند.باید بدانید آلوئه ورا به تنهایی محافظت کافی در برابر آفتاب ایجاد نمی کند. تحقیقات نشان می دهد که فرمولاسیون های گیاهی حاوی آلوئه ورا و SPF  بالاتر از 15 در کرم های ضد آفتاب برای محافظت از پوست موثر هستند. با این حال ، متخصصان توصیه می کنند که افراد از یک محصول آلوئه ورا باSPF  30 یا بالاتر استفاده کنند.فوراور

آیا کرم های ضد آفتاب با SPF بالا (فاکتور محافظت در برابر آفتاب) از پوست بهتر از کرم های با SPF پایین محافظت می کنند؟

پاسخ: ای کاش جوابی کوتاه و ساده برای این سوال وجود داشت ، اما کمی پیچیده است. به عنوان یک متخصص پوست و زیست شناس ، اثرات مخرب اشعه ی ماورای بنفش(UV)  خورشید بر روی پوست و همچنین نحوه محافظت در برابر آنها را مطالعه کرده ام. بنابراین می توانم شما را از طریق چند نکته مهم راهنمایی کنم!

کاتالوگ محصولات فروشگاه فوراور

نور ماورای بنفش برای انسان نامرئی است ، زیرا طول موج آن کمتر از طیف نوری است که می توانیم ببینیم. در داخل طیف UV ، دو نوع اشعه وجود دارد که می تواند به دی ان ای سلولهای پوست شما آسیب برساند و منجر به سرطان پوست شود. محافظت از پوست در برابر هر دو نوع اشعه مهم است.

اشعه UVB : باعث آفتاب سوختگی می شود و نقشی اساسی در ایجاد سرطان پوست دارد. میزان SPF ضد آفتاب عمدتا به میزان محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش اشاره دارد.فوراور

اشعه UVA : باعث آسیب به پوست می شود که منجر به برنزه شدن و همچنین پیری و چین و چروک پوست می شود. کوتاهترین طول موج اشعه UVA نیز در آفتاب سوختگی نقش دارد. جستجوی کلمه “Broad Spectrum” روی برچسب یک ضد آفتاب مهم است ، به این معنی که این ماده دارای موادی است که می تواند شما را در برابر اشعه UVA و همچنین اشعه UVB محافظت کند.

SPF به چه معناست؟

SPF نشان می دهد اگر از این محصول دقیقاً طبق دستورالعمل استفاده کنید چه مدت طول می کشد اشعه ماورای بنفش خورشید پوست شما را در مقایسه با اینکه از هیچ گونه ضد آفتابی استفاده نکنید، قرمز کند. بنابراین در حالت ایده آل ، با استفاده از یک ضد آفتاب با SPF  30 ، 30 برابر بیشتر زمان لازم است تا پوست شما قرمز شود.محصولات فوراور

محصولات مراقبت از پوست فوراور

SPF  30 اجازه می دهد تا حدود 3 درصد از اشعه UVB به پوست شما برخورد کند. SPF 50 اجازه می دهد تا حدود 2 درصد از این اشعه ها عبور کنند. زمانی که متوجه شوید SPF 30 اجازه عبور 50 درصد اشعه ماورا بنفش بیشتری به روی پوست شما می دهد ، شوکه خواهید شد!در شرایط ایده آل آزمایشگاهی ، یک کرم ضد آفتاب با SPF بالاتر و Broad Spectrum (طیف گسترده) ، محافظت بیشتری در برابر آفتاب سوختگی ، آسیب UVA و آسیب DNA نسبت به محصولات قابل مقایسه با مقادیر SPF پایین دارد.

اما ، زندگی واقعی مانند آزمایشگاه نیست. در زندگی واقعی ، محصولات با SPF بسیار بالا معمولاً احساس امنیت کاذب ایجاد می کنند. افرادی که از آنها استفاده می کنند تمایل دارند مدت زمان بیشتری در معرض آفتاب قرار بگیرند. ممکن است از استفاده مجدد از کرم صرف نظر کنند و فکر کنند که نیازی به سایه بان ، پوشیدن کلاه یا لباس ندارند. در نهایت آسیب UV بسیار بیشتری می بینند.برای افرادی که سابقه یا خطر بالایی از سرطان پوست ، بیماری های ژنتیکی مانند آلبینیسم یا اختلالات ایمنی دارند ، SPF  50 کافی نیست.

ضد آفتاب فوراور لیوینگ

در مورد سناریوهای خاص ، مانند پیاده روی یا اسکی در ارتفاعات زیاد یا تعطیلات در نزدیکی خط استوا ، نیز همین طور است.بنیاد سرطان پوست برای هرگونه فعالیت طولانی مدت در فضای باز ، ضد آفتاب های ضد آب که کلمه  Spectrum  Broad (طیف گسترده) باSPF  30 یا بالاتر روی آن حک شده است را توصیه می کند. صرف نظر از SPF ، استفاده از یک اونس (دو قاشق غذاخوری) 30 دقیقه قبل از بیرون رفتن و استفاده مجدد آن هر دو ساعت یکبار یا بلافاصله پس از شنا یا تعریق ضروری است.

دقت در استفاده از آلوئه ورا

از مصرف آلوئه ورا در سوختگی های شدید خودداری کنید.مراقب باشید بیش از حد از ژل یا پماد آلوئه ورا برای آفتاب سوختگی استفاده نکنید. همیشه دستورالعمل های روی برچسب محصولات را بخوانید.قبل از استفاده از ژل آلوئه ورا در ناحیه وسیعی از پوست ، تست انجام دهید. مقدار کمی آلوئه ورا را روی بازو بمالید و 24 ساعت صبر کنید. اگر واکنشی آلرژیکی وجود نداشت ، از آلوئه ورا استفاده کنید.در حالی که مصرف ژل آلوئه ورا به صورت خام از گیاه برای تسکین التهاب امکان پذیر است ، اما به آفتاب سوختگی کمکی نخواهد کرد.

فراتر از ضد آفتاب

شاید سوال بهتر این باشد که بهترین روش برای محافظت از پوست چیست؟

جواب این است:

مهم نیست که فقط به ضد آفتاب های دارای SPF بالا اعتماد کنید. هیچ یک از ضد آفتاب ها نمی تواند کاملاً از پوست شما محافظت کند. کرم ضد آفتاب تنها یکی از قسمتهای مهم این استراتژی است که باید شامل سایه بان و پوشاندن لباس ، از جمله کلاههای لبه دار و عینک آفتابی ممانعت کننده اشعه ماورا UV بنفش باشد.

معرفی ضدآفتاب فوراور

ضد آفتاب فوراور آلوئه با بالاترین کیفیت ضدآفتاب را فراهم می کند. این کرم ضد آفتاب با ترکیب علم روز و مواد طبیعی ، به تسکین ، روان سازی ، مرطوب سازی و محافظت از پوست در برابر آسیب های خورشید کمک می کند.

 • SPF بالا برای محافظت بیشتر در برابر آفتاب.
 • فرمول قوی و مقاوم در برابر آب که SPF خود را تا 40 دقیقه پس از فعالیت آب حفظ می کند.
 • پوست را مرطوب کرده و مانع از تیره شدن پوست میشود.
 • برای کودکان به اندازه کافی ایمن و ملایم است.

آلوئه سان اسکرین ضدآفتاب ضد آب :

لوسیون غنی که بدون احساس چربی به سرعت جذب پوست می شود. ضد آفتاب آلوئه یک محافظ قوی در برابر پرتوهای خورشید است تا شما را در برابر اشعه UVA و UVB محافظت کند. از آنجا که آلوئه سان اسکرین ضد آب است ، به این معنی است که حتی پس از قرار گرفتن در آب مقداری محافظت باقی می ماند. کرم ضد آفتاب الوئه ورا 80 دقیقه در برابر آب مقاوم است.

کرم ضد آفتاب فوراور

کرم ضد آفتاب فوراور

آلوئه سان اسکرین برای انواع پوست :

کرم ضد آفتاب آلوئه برای همه افراد با هر نوع پوستی مناسب است. پوست شما چه خشک باشد و چه چرب، چه مختلط باشد و چه معمولی، آلوئه سان اسکرین با فرمول جدید خود با پوست شما سازگار میشود.

ضدآفتاب فوراور برای نرمی و آبرسانی به پوست :

آفتاب و گرما فوق العاده هستن ولی باعث خشکی پوست میشوند. پوست خشک به راحتی چروکیده میشود و خاصیت ارتجاعی خود را از دست میدهد. ضد آفتاب فوراور نه تنها حداکثر محافظت در برابر اشعه های UVA و UVB را از پوست شما میکند بلکه به آن تسکین هم میدهد و به پوست شما جلای صاف و تازه ای میبخشد.

با کرم ضد آفتاب الوئه ورا شما میتوانید به سبب وجود SPF30(فاکتور محافظت در برابر خورشید) که از پوست شما در برابر اشعه های UVA و UVB محافظت میکند، به هر کجا که میخواهید بروید. اشعه های UVA تا حدود 95 درصد اشعه هایی که به زمین میرسد را تشکیل میدهد. این اشعه ها به طور عمیق در پوست نفوذ میکنند و باعث ایجاد پیری و چین و چروک در پوست میشوند.

اشعه UVB بیشتر به سطح بیرونی پوست آسیب میرسانند و باعث آفتاب سوختگی و قرمزی و سرخی پوست میشوند. تاثیرات مضر این اشعه ها در ارتفاعات، سطوح بازتابنده، برف و یخ و در مواردی که بیشتر در معرض آن هستیم، تقویت شده و بیشتر آسیب میرساند.

کرم ضدآفتاب الوئه ورا ترکیبی پیشرفته شامل نانو ذرات اکسید روی  با پوشش دهی کامل است.این کرم به راحتی مورد استفاده قرار میگیرد و محافظت بسیار خوبی از پوست در برابر اشعه خورشید دارد و بدون احساس چربی یا باقی ماندگی به راحتی پاک میشوند.

اما تنها فناوری پیشرفته(فناوری نانو)برای مقاومت در برابر خورشید ، این مصحول را یک محصول قدرتمند و استثنایی نمیکند بلکه الوئه ورا خالص که از مزارع خود forever تهیه میشود پوست را تغذیه میکند و با رطوبت و تازه نگه میدارد. از برگ الوئه ورا برای شادابی و محافظت از پوست شما استفاده میشود. ( ما قدرت محافظت از پوست را با ویتامین E بیشتر میکنیم که با آسیب های اشعه های ازاد مقابله میکند  و نرمی و رطوبت بیشتری را به پوست میدهد.

با استفاده منظم زمانی که بیرون زیر خورشید هستید تمام اثر محافظت کامل آن را دریافت کنید.
چه بخواهید به کوهنوری و به سمت قله بروید یا از پایان هفته خود در بیرون لذت ببرید مطمئن باشید که کرم ضد آفتاب الوئه ورا  خانواده شما را تحت حفاظت خود قرار میدهد.

ترکیبات اصلی ضدآفتاب فوراور

ضدآفتاب فوراور

کرم ضد آفتاب فوراور

ترکیبات غیر فعال کرم ضدآفتاب فوراور :
اب برگ الوئه باربادنسیس( ژل الوئه ورا)، کاپریل گلیکول، سیتاریل اتیل هانزانوات، کلروفنسین ، دییزوستایریل پلی گلیسeryل 3 دیمر دیلینولات ، اتیل هگزیل گلیسیرین ، رایحه ، روغن کرچک هیدروژنه ، سولفات منیزیم ، فنوکسی اتیانول ، اسید پلی هیدروکسیستیر ، اسید پتاسیم ، سولات پتاسیم ، پروپانیدول ، پروپیلپتیل کاپریلات ، اسید سولفاتکول ، سولفاتدپته ، پروپان ، دی سولفات ،  سولفاتدپته ، اسید سولفاته ، کوپن سولفات ، سولفاتدپته

 

ترکیبات فعال کرم ضد آفتاب فوراور
Avobenzone 3%
Ensulizole
Homosalate 10٪
Octisalate
Octocrylene 2.79٪

 

محتوی:
(118 میلی لیتر)4 FL. OZ.

دستور:

 • 15 دقیقه قبل از در معرض آفتاب قرار گرفتن، استفاده کنید
 • استفاده مجدد بغد از 80 دقیقه شنا یا تعریق
 • بغد از 80 دقیقه شنا یا تعریق
 • بلافاصله بعد از خشک کردن با حوله
 • حداقل هر 2 ساعت
برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

درباره فروشگاه محصولات فوراور بیشتر بدانید


فروشگاه محصولات تخفیفی فوراور

خرید ضدآفتاب فوراور

ویژگیهای ضدآفتاب فوراور

مزایای ضدآفتاب فوراور

ضدآفتاب فوراور ، ضدآفتاب فوراور ، ضدآفتاب فوراور ،ضدآفتاب فوراور ، ضدآفتاب فوراور ، ضدآفتاب فوراور

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبط

محصولات فوراور

محصولات فوراور و ویروس کرونا

چگونه با محصولات فوراور به مبارزه ویروس کرونا برویم محصولات فوراور و ویروس کرونا محصولات فوراور تولید شده ...
فروشگاه تخفیفات فوراور
۲۶ دی ۱۳۹۹
مزاج شناسی

مزاج شناسی

آنچه که باید درباره ی طبع و مزاج بدن و تغذیه ی مناسب با آن بدانید. مزاج نامی ...
فروشگاه تخفیفات فوراور
۱۱ مرداد ۱۴۰۰
محصولات فوراور اصل

تشخیص محصولات فوراور اصل از محصولات تقلبی فوراور

چگونه محصولات فوراور اصل را از محصولات تقلبی فوراور تشخیص دهیم؟ معمولا افرادی که به دنبال استفاده و ...
فروشگاه تخفیفات فوراور
۲۳ تیر ۱۴۰۰
فیلدهای قابل نمایش را انتخاب کنید. بقیه فیلد ها مخفی خواهند شد
 • تصویر
 • کد محصول
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • دسترسی
 • توضیح
 • عرض
 • اندازه
 • ویژگی ها
 • فیلد دلخواه
مقایسه
preloader